Naujienos

Nuotoliniai mokymai!

Kuršėnų šeimos namų Globos centras nuo 2021-03-02 iki 2021-04-13 organizuoja GIMK mokymus pagal Tęstinę globėjų (rūpintojų), budinčių globotojų, įtėvių, bendruomeninių vaikų globos namų darbuotojų mokymo ir konsultavimo programą GIMK. Susitikimai vyks 4 kartus po 3 val. Mokymai vyks nuotoliniu būdu per Teams programėlę. Asmenims, išklausiusiems mokymus, bus išduoti pažymėjimai. 
Mokymų temos:

2021-03-02 17:30-20:30 val. I dalis. Savivertės formavimas ir elgesio reikšmės suvokimas.

2021-03-16 17:30-20:30 val. II dalis. Pozityvaus elgesio skatinimas.

2021-03-30 17:30-20:30 val. III dalis. Atsakomybės už save skatinimas.

2021-04-13 17:30-20:30 val. IV dalis. Reagavimas į sunkumus.

 

 

Kuršėnų šeimos namų Globos centras
Tel. nr. 8 614 989 70, el. p. kursenuvgngc@gmail.com

Anketinė apklausa

Kviečiame Šiaulių rajono gyventojus dalyvauti anketinėje apklausoje „Ką žinote apie vaiko globą (rūpybą), įvaikinimą, galimybę svečiuotis šeimoje?“

Apklausą organizuoja Kuršėnų šeimos namų Globos centras.

Tyrimo duomenys bus panaudoti analizuojant gyventojų požiūrį į vaikų globą, analizuojant globą skatinančias priemones.

Apklausa vyks vasario 23  –  kovo 23 dienomis.

Prisijungti prie anketos galite paspaudę mygtuką:

 Kuršėnų šeimos namų Globos centras

Tel. nr. 8 614 989 70, el. p. kursenuvgngc@gmail.com

Vaikai yra vaikai

Nuo 2021 m. sausio 25 d. kiekvieną darbo dieną 12-20 val. patyrę globos ir įvaikinimo srities specialistai nemokamu telefono numeriu 8-800 00207, el. paštu: klausk@viskasapiegloba.lt ir internetine pokalbių programa svetainėje www.globoscentrai.lt teikia informavimo bei konsultavimo paslaugas:

•globėjams (rūpintojams),

•budintiems globotojams,

•įtėviams,

•asmenims, ketinantiems tapti globėjais (rūpintojais), budinčiais globotojais ar įtėviais,

•asmenims, besidomintiems globa bei įvaikinimu.

Kalėdų Senelio sveikinimas

Kalėdų Seneliui niekada netrūksta minčių, kaip pasveikinti visus visus gražiausių metų švenčių proga! Nors šiais metais siunčia mums virtualų sveikinimą, net neabejojam, kad Kalėdų rytą ir dovanos bus paliktos po papuoštomis eglutėmis!
Kuršėnų šeimos namų Globos centro specialistai prisideda prie Senelio sveikinimų ir linki, kad namuose vyrautų ramybė, meilė, o svarbiausia būkime sveiki!

SVEIKAS IR LAIMINGAS ŽMOGUS 2020

Vaikuose glūdinti išmintis – geriausias jų kūno ir sielos gydytojas…

tereikia padėti šiai išminčiai natūraliai atsiskleisti ir veikti…

Kuršėnų šeimos namuose Globos centre baigtas vykdyti Šiaulių rajono savivaldybės finansuotas Visuomenės sveikatos rėmimo projektas ,,SVEIKAS IR LAIMINGAS 2020”, leidęs įvairiose projekto veiklose dalyvauti ir veikti vaikų globos namų bendruomenės nariams, rajono šeimose, šeimynose globojamiems vaikams ir jų globėjams (rūpintojams), savanoriams, siekiant visų sveikatos stiprinimo, artimesnės pažinties, draugystės ir bendradarbiavimo. Vyko gyvūnų (žirgų), miško terapijos, biblioterapijos, kelionės į save užsiėmimai –tai, kas vaikams ne tik naudinga, bet ir labai džiaugsminga! Judėjimo galia stovykloje, sporto renginiuose, išvykose leido vaikams pasijusti žvalesniems, darbingesniems, atidesniems ir aktyvesniems. Sveikatos mokymas vyko seminarų, edukacinių užsiėmimų metu, papildant juos įvairiais aktyvaus mokymo metodais, kuriuose dalyvavo ir vaikai, ir suaugę.

Taip mes prisidedame prie vaiko sveikatos gerinimo – rūpinamės jo sveikesniu rytojumi, dėkodami visiems padėjusiems sėkmingai įgyvendinti numatytas projekto veiklas.